הספר המתוק

נטלי לוין, אפרת ליכטנשטט

תיאור
ספר אפייה המשלב מתכונים נפלאים לצד עיצוב יפהפה וצילומים מרהיבים. בספר עשרות מתכונים של עוגות, טארטים, קאפקייקס, קינוחים אישיים ועוגות מרשימות.
הספר המתוק הוא פרי שיתוף פעולה של שתי בלוגריות מצליחות ופופולריות, שצברו להן קהל של עשרות אלפי אוהדים ואוהדות בארץ ומחוצה לה.
נטלי לוין, קונדיטורית ובעלת הבלוג הוותיק עוגיו.נט, אחראית על פיתוח המתכונים, ההכנה וההגשה. מתכוניה מדויקים ומוצלחים וכוללים עוגות מהירות ופשוטות לצד קינוחים מורכבים.
אפרת ליכטנשטט, צלמת ומעצבת גרפית, ובעלת הבלוג המצליח אז מה את עושה כל היום, צילמה את התמונות בספר ואחראית על העצוב המוקפד והיפה. כמו בבלוג, היא עושה זאת ביצירתיות ובאסתטיקה מעוררות השראה.
הספר המתוק מיועד לחובבי אפייה- מתחילים ומנוסים כאחד- ומשלב מתכונים ברמות קושי שונות. יש בו שפע טיפים לאפייה ביתית ומקצועית. חלק מהמתכונים מתאימים גם לטבעונים ולנמנעים מגלוטן.
 
 
מתוך הספר

הספר הזה נולד בשיחת טלפון אחת ששתינו זוכרות היטב. לאחר היכרות של כמה חודשים, אפייה משותפת וכמה כוסות קפה, דיברנו על החלומות שלנו וכל אחת תיארה את התוכניות שלה לעתיד ופתאום הייתה שתיקה. שתיקה שמשמעותה: היי! איך לא חשבנו על זה קודם? עושים ספר! החלטנו לקפוץ למים העמוקים כשההחלטה הראשונה שקיבלנו היא: זה הולך להיות וואו.