ארץ האגדות 3 אזהרת האחים גרים

כריס קולפר

שם מקור: The Land of Stories: A Grimm Warning

  • תרגום: נועה שביט
תיאור

קונר משוכנע שהרפתקאותיו בעולם האגדות נגמרו עד שהוא מגלה רמז מסתורי שהושאר על ידי האחים גרים לפני מאתיים שנה. בעזרת בְּרִי, חברתו לכיתה, יוצא קונר למסע מסוכן ברחבי אירופה כדי להציל את ארץ האגדות.

 
בינתיים, אלכס ממשיכה באימוניה להפוך לפיה הסנדקית הבאה... אבל כל ניסיונותיה למלא משאלות משתבשים. האם תהיה מוכנה אי־פעם להוביל את מועצת־באושר־ובעושר? כשכל הסימנים מראים שאסון עומד להתרחש, אלכס וקונר חייבים לגייס את כל תושבי ארץ האגדות כדי להציל את המצב. אבל שום דבר לא הכין אותם לקרב הנורא העתיד להתחולל... או לסוד האיום שישנה את חייהם לנצח.
 
ספר שלישי בסדרה מרגשת ומלאת קסם, ובה רגעי מתח וצחוק.
מתוך הספר
שום דבר מסתורי לא מסתתר מאחורי השם "היער השחור" שניתן לחבל הארץ הזה. פשוט העלים והגזעים של העצים שצומחים בו כהים כל־כך עד שכמעט לא ניתן לראותם בלילה. גם בלילות של ירח מלא, המציץ כמו ילד ביישן מבין העננים, קשה לדעת בביטחון מה מסתתר בעומק היער.
צינה ריחפה באוויר כמו צעיף שקוף הנפרש מעל לצמרות העצים. היה זה יער קדמון ורחוק מכל יישוב; השורשים התחפרו עמוק באדמה וענפי העצים טיפסו לגובה רב. אלמלא השביל הצר שהתפתל על פני הקרקע, אפשר היה לחשוב שרגל אדם לא דרכה ביער הזה מעולם ועין אדם לא ראתה אותו.
מרכבה שחורה רתומה לארבעה סוסים חסונים טסה בשביל כרוח סערה. צמד פנסים התנדנד בקדמת המרכבה, האיר את השביל לפניה ושיווה לה מראה של יצור ענקי עם עיניים בורקות. שני חיילים מהצבא הגדול של נפוליאון — לָה גְרָנד אַרמֶה — רכבו לצד המרכבה. הם היו עטופים בגלימות שחורות שהסתירו את מדיהם הצבעוניים ואִפשרו להם למלא את שליחותם הסודית בלי להיחשף — אסור שהעולם יגלה מה הם זוממים לעשות הלילה.