זהו שיווק

סת גודין

שם מקור: This is Marketing: You Can’t Be Seen Until You Learn To See

  • תרגום: כנרת היגינס דווידי
תיאור

בלב הספר זהו שיווק - הדרך הנכונה לבצע מהלכי שיווק מנצחים של סת גודווין, סופר השיווק הנמכר בעולם, עומד הרעיון שמשווקים מעולים לא משתמשים בלקוחות הקצה שלהם לשם מציאת פתרונות לבעיותיה של החברה שאותה הם משווקים. הם מפעילים תהליכים שיווקיים כדי לפתור את הבעיות של לקוחות הקצה. אנשי שיווק מעולים לא סתם עושים רעש, אלא מובילים לעולם טוב יותר, כי שיווק עוצמתי מבוסס על נדיבות, אמפתיה ועבודה רגשית.

 

בספר מציע גודין דרכים ללמוד כיצד לזהות את קהל היעד שלכם, לאמץ את הנרטיב שלו, לרכוש את אמונו, ולאחר מכן להעניק לו את הכלים והסיפורים שבעזרתם יוכל להגשים את יעדיו. לא משנה מה המוצר או השירות שלך, בעזרת תובנותיו, יכולת ההתבוננות הייחודית שלו ודוגמאות בלתי נשכחות, ספר זה מבטיח ללמד: 

  • כיצד לשנות את אופן הצגת המוצר שלך לעולם על מנת ליצור אמון וקשר משמעותי עם קהל היעד שלך.
  • אומנות המיצוב - להחליט לא רק למי המוצר או השירות שלך מיועד, אלא למי הוא לא מיועד.
  • מדוע הדרך הטובה ביותר להשיג את יעדי השיווק שלך היא לעזור לאחרים להיות מי שהם רוצים להיות?
  • מדוע זהו הזמן להפסיק לשקר ולחוש רגשי אשם בקשר לעבודתך.
  • עד כמה השיווק נמצא בבסיסם של הסיפורים שאנו מספרים לעצמנו על מצבנו החברתי.
  • התפקיד המפתיע של מתח ורגשות בכל החלטה על קנייה.
מתוך הספר

כמה גבוהה החמנית שלכם?

נדמה שזה מה שמעניין את רוב האנשים. כמה גדול המותג, מהו נתח השוק, כמה עוקבים ברשתות החברתיות. יותר מדי משווקים משקיעים את רוב זמנם בניהול מופע הייפ, בניסיון לגדול עוד קצת.

אבל לחמניות הגבוהות יש מערכת שורשים עמוקה ומורכבת. בלי השורשים, הן לא יוכלו לצמוח לגובה רב.

זהו ספר על שורשים. על עיגון עבודתנו עמוק בחלומות, ברצונות ובקהילות שאנחנו מבקשים לשרת. הוא עוסק בהנעת שינוי חיובי, ביצירת עבודה שתסב לנו גאווה. והוא עוסק בהיותנו גורם מניע בשוק, לא רק מונעים על ידי השוק.

אנחנו יכולים לעשות עבודה שתהיה משמעותית בעבור אנשים שאכפת להם. אם אתם כמו רוב קוראי, אני מאמין שלא תתפשרו על שום דרך אחרת.