ג'ינקס 3 האש של ג'ינקס

סייג' בלקווד

שם מקור: Jinx's Fire

תיאור

האורוואלד העתיק והסבוך נמצא בסכנת הכחדה. גדודי לוחמים מתאספים מכל עבר בניסיון לשלוט במרחב הפראי. אבל ג'ינקס, המכשף הצעיר ורב התושייה, אינו מוכן להשלים עם זה. הוא מתחיל בהקמת האומה החופשית והעצמאית של האורוואלד, ונאלץ לסכן הכול כדי למנוע את השמדת היער שהוא כל עולמו.

 

הצלת האורוואלד תלויה גם בחייו של המכשף סיימון, שנכלא על ידי אדון העצמות האיום. ג'ינקס יוצא למשימה המסוכנת ביותר עד כה – הליכה בשבילי האש והקרח שמגיעים עמוק יותר משורשי העצים.

 

בחלק השלישי והמותח של הטרילוגיה של סייג' בלקווד, שהחלה בג'ינקס ונמשכה בהקסם של גינקס, הדמויות האהובות והמוכרות מתכוננות לקרב האחרון, הקרב הגורלי שיכריע את עתידם של כל שוכני האורוואלד.

 

מתוך הספר
היצמדות לשביל לא תמיד תוביל אותך למחוז חפצך. ג'ינקס סטה ממנו ופילס את דרכו חרש בסבך עצי סמבּוּק אל קצה מכתש העצמות. הוא הסתתר בצִלו של עץ רוֹש והשקיף אל הצוקים התלולים באי מכתש העצמות, אל החומות הגבוהות של הטירה ואל גשר העצמות הדק שנמתח אל נחלתו של אדון העצמות.
כמה ימים קודם לכן הוא ראה את חברתו אֶלפווין, דמות רחוקה בגלימה אדומה עם כיפה, צועדת בקצה האי. היא לא הבחינה בו.
זלזל התפצח מאחורי ג'ינקס. הוא הסתובב מהר. לאדון העצמות היה מנהג מגונה להתגנב מאחורי אנשים. אבל לא היה שם איש.
ג'ינקס חיפש מחשבות או יֶדע בסבך השיחים - הוא יכול לראות דברים כאלה כשנמצאו בקרבתו. הוא לא מצא דבר. אם מישהו עוקב אחריו, הוא שומר על מרחק.
הוא ניתק מהעץ והתקרב לקצה. זה היה קשה. גבהים גרמו לו אי־נוחות. ועדיין לא ראה זֵכר לאלפווין.
לפני שנה היא החלה לרַגל אחר אדון העצמות - ולשמש לו שוליה. המחשבה על כך הפכה את בטנו של ג'ינקס. נורא לחשוב על כל אדם שנתון לחוסר חסדיו של אדון העצמות. אבל קללת אמירת האמת של אלפווין הפכה את מצבה למסוכן פי מאה.