השטן לובשת לולולמון

לורן וייסברגר

שם מקור: When life gives you lululemons

תיאור

ברוכים הבאים לגריניץ', קונטיקט, המקום שבו המדשאות והנשים מטופחות להפליא, הקוקטיילים עם הוודקה חזקים במיוחד ולכולם יש משהו לומר על השכנה החדשה והידועה לשמצה. אמילי צ'רלטון היתה בצעירותה העוזרת האישית של עורכת האופנה האגדית מירנדה פריסטלי (השטן לובשת פראדה). כיום היא יועצת תדמית של כוכבי הוליווד. אלא שמתחרה צעירה גוזלת ממנה לקוחות, ואמילי מוכרחה לחזור לעניינים.

 

כאשר ידידה מזמנת אותה לביתה בפרוור העשיר כדי לסייע לחברתה, דוגמנית-על לשעבר, אמילי מריחה הזדמנות לשיקום הקריירה המדשדשת שלה, ואף נעזרת לצורך כך בבעלת ברית בדמות מירנדה פריסטלי האחת והיחידה.

 

לורן וייסברגר כתבה את רב המכר השטן לובשת פראדה, שעובד לסרט מצליח בכיכובן של מריל סטריפ ואן האתוויי.

מתוך הספר

אמילי חשבה וחשבה. הרי חייב להיות משהו שהיא תוכל להתלונן עליו. זה היה ערב השנה החדשה בלוס אנג'לס, אחד הערבים המעצבנים ביותר בשנה בעיר שהיא ללא ספק המעצבנת ביותר שהמין האנושי זכה להכיר. אז למה היא לא מצליחה לחשוב על שום דבר?

היא לגמה את המרגריטה־דיאט ממקומה בכיסא הנוח והסתכלה על הגוף היפהפה של בעלה, שחצה את המים כמו מיצג אמנות בתנועה. כשמיילס הגיח מתוך המים, הוא התהפך על הגב בבריכת האינסוף המוארת, שמי הטורקיז שלה כמו נשפכו הצדה וישר במורד ההר. מאחוריו התנוצצו אורות העמק למרחקים ושיוו לעיר מראה מושך, סקסי אפילו. רק בשעות הערב לוס אנג'לס נצצה באמת. הערפיח והמסוממים ותנועת כלי הרכב המבעיתה נעלמו כלא היו והתחלפו בנוף אידילי של שמי ערב ואורות מזדהרים חרש - כאילו אלוהים בכבודו ובעצמו ירד אל גבעות הוליווד ובחר את הפילטר המושלם של סנאפצ'ט להנצחת העיר הכי פחות אהובה עליו בעולם כולו.