ארץ האגדות 2 שובה של הקוסמת

כריס קולפר

שם מקור: The Land of Stories: The Enchantress Returns

  • תרגום: נועה שביט
תיאור

ארץ האגדות עומדת בפני הסכנה הגדולה ביותר בתולדותיה - הקוסמת הרעה חזרה לנקום - ומועצת באושר ובעושר עומדת חסרת אונים למולה. שוב אין זה אותו מקום עליז שבו ביקרו אלכס וקונר רק לפני כשנה.

 
כאשר הקוסמת מצליחה לחדור גם לעולמם של אלכס וקונר - ואמם נחטפת! - הם נאלצים להמרות את מצוות סבתם ולמצוא דרך לחזור לעולם האגדות כדי להצילה. האם יוכלו אלכס וקונר, בעזרת המלכה כיפה אדומה, נרדפי החוק הנועזים זהבה וג'ק, וידידם צפרדי, להציל את אמם ואת עולם האגדות מהאיום הגדול ביותר שידע אי־פעם? 
 
ספר שני בסדרה מרגשת ומלאת קסם, ובה רגעי מתח וצחוק.
מתוך הספר
החגיגות במזרח היו בעיצומן. מצעדים נערכו ברחובות הכפרים מדי יום, בתים וחנויות קושטו בסרטים ובדגלונים צבעוניים, ומלוא חופניים עלי כותרת הושלכו לכל עבר וריחפו באוויר. כל האזרחים חייכו, גאים במה שהשיגו זה לא כבר. 
לקח לממלכה הנרדמת יותר מעשר שנים להתאושש סופית מקללת השינה הנוראה שהוטלה עליה, אבל הנה שבה סוף־סוף לימי תפארתה כאומה משגשגת. תושבי המזרח נשאו עיניים לעתיד, שמחים לשוב ולהתגורר, כמו פעם, ב"ממלכה המזרחית" ולא במקום שנקרא עד כה "הממלכה הנרדמת".  
שבוע החגיגות הגיע לשיאו באולם האדום בטירתה של המלכה היפהפייה הנרדמת. היה צפוף כל־כך שנראה שכל הממלכה התכנסה שם, ורבים נאלצו לעמוד או לשבת על אדני החלונות. המלכה עצמה, בעלה, המלך צ'ייס, והיועץ המלכותי ישבו אל שולחן נישא שצפה על החוגגים.