קסמי קמע - קלע הכשף 3

סבסטיאן דה קסטל

שם מקור: Charmcaster - Spellslinger 3

תיאור

קֶלֶן עזב את הקהילה שלו. הוא בן 16, הוא פורע חוק, והוא זקוק לחושים מחודדים במיוחד כדי להחזיק מעמד בארץ שבעת החולות. יחד עם רַייקֶס, החתול־הסנאי המטורלל, ועם פֶריוּס, שותפתו למסע, הוא עושה את דרכו אל גיטַבּרייה, העיר שבה המצאות מדהימות הופכות למציאות.

 

אבל אז הם פוגשים ציפור מכנית קטנה, שקסם מיוחד הפיח בה חיים, והם מבינים ששוב הדברים אינם כפי שהם נראים. בינתיים, שניים מבני האַרגוֹסי - אותם שחקני קלפים מסתוריים - מופיעים ואיתם סודות מעברה של פריוס, בעוד הקלפים של פריוס עצמה מצביעים על כך שרוחות המלחמה מתקרבות.

 

קסמי קמע הוא הספר השלישי בסדרת הפנטזיה המסעירה
קלע הכשף, שבה כשפים, קסמים, תופעות על־טבעיות, מבחני אומץ, רגעי פחד וגיבור שהלב עף בעקבותיו. קדמו לו קלע הכשף וצל אפל.

 

עוד בסדרת קלע הכשף במגדלור

מתוך הספר

"לגמרי ידעתי שזה יקרה," נהם רַייקֶס וקפץ אל כתפי בעוד הברק צורב את החול רק כשלושה מטרים מאיתנו. טפריו של החתול־סנאי ניקבו את חולצתי הספוגה זיעה וחדרו לעורי.

"כן?" שאלתי, וניסיתי להתעלם מהכאב, ללא הצלחה יתרה, כפי שלא הצלחתי גם לגרום לידיי להפסיק לרעוד. "אולי בפעם הבאה שמאתר כשפים יעקוב אחרינו, תוכל להזהיר אותנו לפני שהסוסים ייבהלו ויזרקו אותנו מעליהם באמצע המדבר." רעם נוסף פרץ מעל ראשינו והרעיד את האדמה תחת רגלינו. "אה, ואם לא קשה לך, אולי תיתן אזהרה קטנה לפני שברקים יבשים מתחילים להתרסק עלינו משמיים בהירים שאין בהם שום ענן?"
רַייקֶס היסס, ודאי ניסה להעלות בדעתו איזה הסבר אמין. חתולים־סנאים הם שקרנים איומים. הם גנבים מצוינים ורוצחים נלהבים במיוחד, אבל הם גרועים בהעמדת פנים. "חיכיתי לראות אם תבין את זה בעצמך. בחנתי אותך. כן, זהו זה. בחנתי אותך. ונכשלת, קֶלֶן".