שבע שעות אחורה מדריך לאוהבי ניו יורק

חן Annie דודקביץ

תיאור

"ניו יורק מאפשרת הכול - הכי מיינסטרים והכי פרינג', עיר מתוחכמת של גדולים וגם מגרש משחקים ענק לקטנים, מדשאות לאורך הנהר ופסי רכבת תת-קרקעיים עמוסי גרפיטי. לא חייבים לבחור, אפשר גם וגם", כותבת חן Annie דודקביץ, שמנהלת רומן ארוך עם ניו יורק. את האהבה לעיר הגדולה היא חלקה בבלוג הפופולרי באמא'שלי, חוויות משפחה בעיר הגדולה, ועכשיו גם בספר שמגלה את ניו יורק ממבט של מקומית, ישראלית, אמריקאית.

  

ספר עם סטייט אוף מיינד ניו יורקי על מקומות קטנים, סיורים רגליים, מסעדות נסתרות, אנשים מעניינים, מעט היסטוריה, סיפורים אישיים וכמובן - מדריך שופינג בעיר הגדולה.

 

חלק מהסיורים מתאימים לטיול משפחתי או לטיול בר/בת מצווה, אחרים תפורים לטיול חברות חובבות אופנה, עיצוב וקוקטיילים, לטיול זוג רומנטי, וכמובן לבד. ממש לא רק לתיירים, גם למקומיים ולכאלה שבאים לחיות בעיר ורוצים לגלות את ניו יורק.

מתוך הספר

הרומן שלי עם ניו יורק החל בגיל שמונה, כשהוריי תלשו אותי מכל מה שהכרתי, מחיי השקטים בפרבר ישראלי קטן, והעבירו אותי, ואת כל המשפחה, לפרבר רדום אחר מעבר לנהר של העיר המדהימה ביותר בעולם, ניו יורק סיטי. שם - מעבר לילדות אמריקנית של מדשאות ירוקות, הסעות בית הספר בסקול באס צהוב וזיקוקים ונקניקיות בפורת' אוף ג'וליי - חוויתי את ניו יורק בשנות ה־80: מלאת גרפיטי, לכלוך, אספלט אינסופי ובניינים שצמחו לשמיים. והניצוץ הראשון נדלק.

מאז - אחרי תיכון בלוס אנג'לס, תואר ראשון בהנדסה מברקלי שבקליפורניה, תואר שני במנהל עסקים מאינסיאד בצרפת וטיסות שלא נגמרות מסביב לעולם במסגרת חיי ההיי־טק - הפך החלום העירוני של קארי בראדשו להיות שלי. שטחי, אולי. ילדותי, ייתכן. אבל הקשר לניו יורק החל ורק התחזק עם כל ביקור.