ספר א'

אריאל לוי

תיאור

ספר שלם בעיפרון אחד - יצירה יוצאת דופן של הסופר אריאל לוי (ראו משמאל). : מחברת Campus original paper ware 3 subjects 120 sheets college ruled.

 

"ספר א' של אריאל לוי אינו עושה הנחות לקוראים, שעלולים לנטוש אותו כבר בתחילת הדרך בגלל המשפטים המרתיעים והמעיקים בו. ואולם, למי שצולח אותו מובטחת חוויה רוחנית עוצמתית" (יניב אורגד, הארץ)

 
 

 

מתוך הספר

לא לחשוב, לכתוב! לא חשוב על מה, פשוט לכתוב, לכתוב פשוט, אחר כך נראה. לכתוב שירדתי עכשיו לקנות מחברת, עיפרון ומחדד, כדי שיהיה לי במה לכתוב. לכתוב שהמחברת עלתה 14.90, לכתוב שהעיפרון עלה 4.90, לכתוב שהמחדד עלה 5.90, לכתוב שסה”כ שילמתי 25.70, לכתוב ששילמתי בשטר של 50 וקיבלתי עודף של 24.30, לכתוב שזוהי מחברת campus original paper ware 3 subjects 120 sheets college ruled, לכתוב שזהו עיפרון hb2 מעץ איכותי לחידוד חלק עם מחק בקצה, לכתוב שזהו מחדד staedtler קטן ממתכת. לא לחשוב, לכתוב! לא חשוב על מה, פשוט לכתוב, לכתוב פשוט, אחר כך נראה. לכתוב שחידדתי עכשיו את העיפרון, בפעם הראשונה. לכתוב שבשימוש נכון בו אפשר לכתוב איתו כ-40,000 מילים לפני שהוא נגמר, ספר שלם בעיפרון אחד. לכתוב שאין צליל נעים ממגע העופרת בנייר.