ארץ האגדות 6 עולמות מתנגשים

כריס קולפר

שם מקור: The Land of Stories: Worlds Collide

  • תרגום: נעה בן פורת
תיאור

הסיוט המפחיד ביותר של אלכס וקונר התגשם. הדמויות מארץ האגדות – גיבורים ונבלים גם יחד – יצאו מעולמותיהם והגיעו אל העולם האמיתי! המכשפה מורינה החלה לבצע את תוכניתה המרושעת והיא מאיימת לכבוש ולהחריב את ניו יורק תחילה ולאחר מכן את העולם כולו!
כאשר קונר חושב שהכול אבוד ושלא יכול להיות גרוע יותר – אלכס נעלמת!

 

קונר וחבריו ניצבים בפני הקרב החשוב ביותר בחייהם. אך ללא אלכס, קונר אינו יודע כיצד יוכל לגבור על אויביו ולהציל את כל אהוביו. האם יצליח קונר למצוא את אלכס לפני שיהיה מאוחר מדי? והאם יוכלו התאומים להחזיר את שיווי המשקל בין העולם האמיתי לעולם האגדות?

 
ספר שישי בסדרה מרגשת ומלאת קסם, ובה רגעי מתח וצחוק.
מתוך הספר
ב"גן העדן של תולעת הספרים" מעולם לא היה צפוף כל־כך. יותר מאלף איש נדחסו לאגף האירועים של חנות הספרים, עד שלא נותרו בו מקומות ישיבה וגם לא מקומות עמידה. על במה קטנה מוצפת אור הוצבו שני כיסאות ושני מיקרופונים עבור תוכנית הערב. היה קשה לראותם מעל לשורת העיתונאים והצלמים שכרעו לפני הבמה, אבל למשתתפי האירוע הובטח שנציגי התקשורת יישארו שם רק ברגעים הראשונים.
אנשים בני כל הגילים נהרו לחנות הספרים לפגוש פנים אל פנים את הסופר האהוב עליהם. האורחים העומדים העבירו את משקלם מרגל לרגל והיושבים זעו בכיסאותיהם באי־שקט בעודם ממתינים בהתרגשות להופעתו הפומבית הראשונה זה שנים רבות. הם באו לאירוע שלא רק חגג חמישים שנות קריירה של הסופר, אלא גם ציין יום מיוחד מאוד בחייו. מעל לבמה הייתה תלויה כרזת בד שהכינו תלמידי בית הספר היסודי המקומי, ובה נכתב: מזל טוב ליום ההולדת ה-80, מר ביילי!
כפי שהבטיחה חנות הספרים, בשעה שמונה בדיוק עלה על הבמה גבר לבוש חליפה מחויטת והחגיגה התחילה.