שיירה של נמלים השקת ספרו של מיכה שמחון

 • חמישי 15.11.18
  20:00-22:00

  המגדלור והוצאת 'גוונים' שמחות להזמינכם/ן לאירוע השקת

  ספר הביכורים של מיכה שמחון, "שיירה של נמלים".

   

  ישתתפו:

  הקולנוענית והמשוררת סיגלית בנאי

  העורכת והמתרגמת רחלי סעיד ואמה, מימי שלום
  כותבת השירה והיוצרת סהר עדס 
  המשוררת והעורכת דפנה שחורי

  הזמר והמוזיקאי ארז לב ארי ינגן וישיר

   

  על הספר:

  מורן דדון, סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה מקבלת טלפון מאביה אותו לא ראתה 19 שנים, מאז היתה בת 10. הוא מספר לה שהוא עומד למות ומבקש ממנה שתבוא אליו לצפון, לשלומי, עיר הולדתה, כדי להיפרד. "שיירה של נמלים" הוא רומן מסע במרחב ובזמן, מסעה של מורן אל אביה שמתחיל בבאר שבע, לשם עברה עם אמה אחרי גירושי הוריה, עובר דרך חיי הלילה של תל אביב, עוצר בטמרה במפגש פילוסופי עם צייר ערבי זקן ומסתיים בתובנות מכאיבות ובחשיפה של סודות משפחתיים אפלים.

   

  על מיכה שמחון: 

  צלם, מורה לסוציולוגיה ומרצה לצילום. פעיל חברתי. מלמד בתלמה ילין ובמכון הטכנולוגי בחולון. עבודות הצילום שלו עוסקות ברובן בנושאים חברתיים דרך צילום סטודיו מוקפד. הן עוסקות בין היתר במגדר, בדת, במוסיקאים היהודים הגדולים של המוסיקה הערבית הקלאסית, במשוררות ומשוררים המזרחיים לדורותיהם, ועוד. 

   

  משהו לשתות, מינגלינג, והמון ספרים טובים ימתינו לכם/ן. 

  הכניסה חופשית ומומלצת בחום.

   

  המגדלור נמצא ברחוב לבונטין 1 בתל אביב, פינת אלנבי. ברחוב יש בדרך כלל חנייה בשעות הערב בכחול-לבן (שימו לב לצד בו אתן חונות. למי שאינם תושבי האזור חנייה מותרת רק בצד שמול החנות). באזור - שלושה חניונים: חניון תת קרקעי צמוד לגינת השרון (מול מועדון לבונטין 7), ושני חניונים נוספים במעלה רחוב לבונטין (בין רחוב ברזילי למקווה ישראל).

 • מיקום:
  המגדלור

ספרים הקשורים ל שיירה של נמלים השקת ספרו של מיכה שמחון

אירועים עתידיים

אירועי עבר