ערב השקה לספר "רעב" מאת רוקסן גיי

 • חמישי 21.02.19
  20:00-22:00

   

  'המגדלור' והוצאת הספרים 'בבל' שמחות להזמינכן ולהזמינכם להשקת ספרה החדש של רוקסן גיי - "רעב".

   
  "רעב", הספר המטלטל שכתבה הסופרת האמריקאית רוקסן גיי על הגוף שלה, מעורר הרבה דיבור ומחשבה גם אצלנו. ארבע נשים חכמות, מרתקות ומצחיקות ידברו על גוף בהשראת הספר: על ממדי הגוף, הפגיעות שלו, הצבע שלו, ומה קורה או יכול לקרות כשאשה תופסת מקום בעולם.
   
  בהשתתפות:
  הלית לוי
  יונית נעמן
  ברכת אל שירה פנחסי
  נועם שוסטר אליאסי
   
  מנחה: דבי אילון
   
  על הספר:
  בכנות וישירות שחודרות מבעד לכל ההגנות, רוקסן גיי כותבת על תולדות הגוף שלה ועל מערכת היחסים שלה אתו, שבה משתקפות מערכות היחסים המסוכסכות שלנו עם הגופים שלנו.
  גיי, בת להורים שהיגרו לארצות הברית מהאיטי, מתארת את חוויותיה כאישה שחורה עם השמנת יתר בחברה שאינה חדלה לעסוק בגוף וממשטרת אותו ללא הרף. היא מספרת על התקיפה המינית שעברה בילדותה, תקיפה שבעקבותיה העלתה במשקל כדי להיות בלתי נראית, מוגנת. בצלילות היא בוחנת את הקיבעונות, את הבושה, מדברת על היסטוריה מינית ופגיעה מינית, על תפיסות חברתיות ועל האכזריות שבה הן מעצבות את הדימוי העצמי שלנו.
   

  משהו לשתות, מינגלינג, המון ספרים וחברה טובה לפני, אחרי ותוך כדי האירוע. 

  הכניסה חופשית ומומלצת בחום. 

   

  המגדלור נמצא ברחוב לבונטין 1 בתל אביב, פינת אלנבי. ברחוב יש בדרך כלל חנייה בשעות הערב בכחול-לבן (שימו לב לצד בו אתן חונות. למי שאינם תושבי האזור חנייה מותרת רק בצד שמול החנות). באזור - שלושה חניונים: חניון תת קרקעי צמוד לגינת השרון (מול מועדון לבונטין 7), ושני חניונים נוספים במעלה רחוב לבונטין (בין רחוב ברזילי למקווה ישראל)

 • מיקום:
  המגדלור

ספרים הקשורים ל ערב השקה לספר "רעב" מאת רוקסן גיי

אירועים עתידיים

אירועי עבר