עוג מלך הבשן - שעת סיפור ויצירה עם שרון קנטור

 • ראשון 24.06.18
  17:00-18:00

   

  לכבוד חודש הספר העברי שמחות להזמין את ילדי וילדות המגדלור לשעת סיפור ויצירה עם שרון קנטור.

   

  שרון תקרא את "עוג מלך הבשן", ספרו הקלאסי והנהדר של נתן אלתרמן על עוג הענק הטוב מכולם, ותצייר עם הילדים/ות ציורים אפריקאיים בהשראת הסיפור ואיוריו של אביאל בסיל.

   

  על הספר:

  הוצאה מחודשת ליצירתו הידועה של נתן אלתרמן, המספרת על עוג מלך הבשן. אלתרמן מציג את עוג כילד מגודל, גדול כל כך שכבר בגיל חמש, מספר להוריו "...ג'ירף קטן קפץ, נשך אותי בברך./ ואב אל אם אמרו בלאט / הילד לא יהיה גמד."

  הג'ירף או אולי סיבה אחרת, היא שהניעה את אביאל בסיל – מאייר צעיר ומוכשר, שאייר את הספר במסגרת עבודת הגמר שלו בביה"ס לעיצוב שנקר – לתת לספר פרשנות משלו. הוא מעביר את עוג לאפריקה ומעצב אותו כבן ומלך של שבט אפריקני אקזוטי. דמות גדולת ממימדים, שנראית כחלק מהטבע והנוף. ענק טוב שאינו מאיים על נתיניו או על בעלי החיים וגודלו רק מעצים את בדידותו.

  אביאל בסיל זכה בציון לשבח בפרס מוזיאון ישראל לאיור ספר ילדים.

   

  מתאים לגילאי 4-6
  הכניסה בתשלום: 20 ש"ח לילד ומלווה (10 ש"ח לכל ילד נוסף)
  הרשמה מראש בלבד: 03-6868225,info@hamigdalor.co.il

   

  המגדלור נמצא ברחוב לבונטין 1 בתל אביב, פינת אלנבי. ברחוב יש בדרך כלל חנייה בשעות הערב בכחול-לבן (שימו לב לצד בו אתן חונות. למי שאינם תושבי האזור חנייה מותרת רק בצד שמול החנות). באזור - שלושה חניונים: חניון תת קרקעי צמוד לגינת השרון (מול מועדון לבונטין 7), ושני חניונים נוספים במעלה רחוב לבונטין (בין רחוב ברזילי למקווה ישראל).

   

   

 • מיקום:
  המגדלור

ספרים הקשורים ל עוג מלך הבשן - שעת סיפור ויצירה עם שרון קנטור

אירועים עתידיים

אירועי עבר