'עובדה ועוד עובדה' שעת סיפור ויצירה עם מאירה פירון

 • ראשון 11.06.17
  17:00-18:00

  "אַבָּא אוֹהֵב שֶׁאֲנִי יָשֵׁן בַּמִּטָּה שֶׁלּוֹ וְשֶׁל אִמָּא.

  עֻבְדָּה. כָּל לַיְלָה אֲנִי הוֹלֵךְ לִישֹׁן בַּמִּטָּה שֶׁלִּי.

  עוֹד עֻבְדָּה: כָּל בֹּקֶר אֲנִי מִתְעוֹרֵר בַּמִּטָּה שֶׁלָּהֶם."

   

  עם צאת הספר "עובדה ועוד עובדה" שמחות לארח השקה חגיגית עם סופרת הילדים מאירה פירון (איירה: אלינה גורבן, הוצאת טל-מאי, 2017).

   

  במפגש תקריא מאירה את הסיפור, תשוחח עם הילדות והילדים על נקודות מבט, ולאחר מכן תערוך יצירה משותפת להורים ולילדים בהשראת הספר - יצירה של סצינה ביתית משותפת מנקודות מבט שונות. יהיה משפחתי! 

   

  על הספר:

  "עובדה ועוד עובדה" מטפל בהומור ובאנושיות יוצאי דופן באחד מהמרכיבים המהותיים ביחסים בין ילדים והורים - הפער בנקודות המבט. הסיפור הוא שילוב מושלם בין טקסט לתמונה: הטקסט מביא את נקודת המבט של הילד, בעוד שהתמונה מספרת את מה שמתרחש במציאות של ההורים. את הסיפור כתבה מאירה פירון, סופרת ומו"לית הוצאת 'טל-מאי' ואיירה אלינה גורבן (שיצרו יחדיו את סדרת הספרים המצליחה: "ריגול, חיטוט ושוקו חם", "בנים, בנות וסודות כמוסים", "הופעות, הפתעות ומשפחה שכזאת")

   

  מתאים לגילאי: 4-7

  הכניסה חופשית, אך מספר המקומות מוגבל

  הרשמה מראש בלבד 03-6868225 info@hamigdalor.co.il

   

  המגדלור נמצא ברחוב לבונטין 1 בתל אביב, פינת אלנבי. ברחוב יש בדרך כלל חנייה בשעות הערב בכחול-לבן (שימו לב לצד בו אתן חונות. למי שאינם תושבי האזור חנייה מותרת רק בצד שמול החנות). באזור - שלושה חניונים: חניון תת קרקעי צמוד לגינת השרון (מול מועדון לבונטין 7), ושני חניונים נוספים במעלה רחוב לבונטין (בין רחוב ברזילי למקווה ישראל).

 • מיקום:
  המגדלור
 • מארגן:

  המגדלור

  הוצאת טל-מאי

 • משתתפים:

  מאירה פירון

ספרים הקשורים ל 'עובדה ועוד עובדה' שעת סיפור ויצירה עם מאירה פירון

אירועים עתידיים

אירועי עבר