כוחות אמיתיים השקה חגיגית

 • ראשון 21.05.17
  17:00-18:00

  "אני לא יודע בן כמה בדיוק הייתי כשהבנתי שיש לי כוח-על, אבל בגיל מאוד צעיר כבר היה לי ברור שאני לא כמו כל הילדים האחרים ושיש בי משהו שאין באף ילד אחר"

   

  עם צאת הספר 'כוחות אמיתיים' שמחות לארח השקה חגיגית עם הסופר עודד פשטצקי (הוצאת גוונים, 2016)

   

  במפגש יקריא עודד את הסיפור, ישוחח עם הילדות והילדים על כוחות אמיתיים, על כוחות מדומיינים ומה שביניהם. לאחר מכן יציירו הילדות והילדים את הכוחות שמלווים אותם בדמיון ובמציאות.

   

  על הספר:

  כוחות אמיתיים' מביא את סיפורו של ילד שמחפש אחרי כוחות העל שלו - הוא מנסה לקרוא מחשבות, לעוף, לרוץ במהירות לא אנושית ואפילו לראות מבעד לקירות, עד שיום אחד הוא מבין - הוא יודע לכתוב סיפורים!

  'כוחות אמיתיים' הוא ספר על מסע וגילוי, על מה שמייחד כל אחד ואחת מאיתנו. הספר, שמזמין את הקורא לצאת למסע חיפוש עצמי ולגלות את הכוחות הגלומים בו, הוא ספרו הראשון של עודד פשטצקי, המלווה באיוריה מלאי ההבעה והרגש של מיכל אביב.

   

  מתאים לגילאי: 4-99

  הכניסה חופשית, אך מספר המקומות מוגבל

  הרשמה מראש בלבד: 03-6868225,info@hamigdalor.co.il

   

  המגדלור נמצא ברחוב לבונטין 1 בתל אביב, פינת אלנבי. ברחוב יש בדרך כלל חנייה בשעות הערב בכחול-לבן (שימו לב לצד בו אתן חונות. למי שאינם תושבי האזור חנייה מותרת רק בצד שמול החנות). באזור - שלושה חניונים: חניון תת קרקעי צמוד לגינת השרון (מול מועדון לבונטין 7), ושני חניונים נוספים במעלה רחוב לבונטין (בין רחוב ברזילי למקווה ישראל).

 • מיקום:
  המגדלור
 • מארגן:

  המגדלור

 • משתתפים:

  עודד פשטצקי

  מיכל אביב

ספרים הקשורים ל כוחות אמיתיים השקה חגיגית

אירועים עתידיים

אירועי עבר