טבעו של הכיף השקת ספרו של דיוויד פוסטר וואלאס

 • שלישי 05.06.18
  20:00-22:00

   

  המגדלור והוצאת הקיבוץ המאוחד שמחות להזמינכם/ן להשקת הספר טבעו של הכיף מאת דיוויד פוסטר וואלאס. 

   

  ישתתפו ויקריאו:

  מילות פתיחה: נגה אלבלך, עורכת הספר

  ליאת אלקיים, מבקרת ספרות "הארץ"

  יובל אביבי, עורך ומגיש התוכנית "מה שכרוך"

  ננה אריאל, כותבת ומרצה

  תנחה את הערב: דבי אילון, מתרגמת הספר

  עיליי אשדות ינגן וישיר

   

  משהו לשתות, מינגלינג, המון ספרים וחברה טובה לפני,

  אחרי ותוך כדי האירוע.
  הכניסה חופשית ומומלצת בחום. להתראות ב'המגדלור'!

   

  על הספר: 

  טבעו של הכיף הוא קובץ ראשון מסוגו בעולם, המאגד בתוכו כמעט את כל מאמריו ורשימותיו של דיוויד פוסטר וואלאס על כתיבה וספרות. כקורא ביקורתי וכסופר פורץ גבולות, וואלאס חזר שוב ושוב לעסוק בנושאים אלה וחקר באמצעותם סוגיות כמו אירוניה, אותנטיות, הומור, מוסר, תהילה וכיף.

  טבעו של הכיף כולל דיונים בדוסטוייבסקי, קפקא, בורחס, הרברט, אפדייק ואחרים, כמו כן הוא כולל דיון מעמיק ורחב היקף על הקשר בין טלוויזיה וספרות, ניתוח נוקב על שירה אמריקאית עכשווית, וכן סילבוסים והנחיות מפורטות של קורס בספרות וסדנה בכתיבה יוצרת שוואלאס העביר לסטודנטים.

  המאמרים והרשימות בקובץ זה כתובים בחריפות, ברק, הומור, נוקדנות, בלי הנחות, כדרכו של וואלאס. מתוכם עולה תפיסת עולמו הספרותי ובוקעת אישיותו. זוהי קריאה מרתקת לאוהבי הספרות בכלל והכתיבה של וואלאס בפרט, קריאה מעוררת לשיח בתחום ביקורת הספרות והתרבות.


  המגדלור נמצא ברחוב לבונטין 1 בתל אביב, פינת אלנבי. ברחוב יש בדרך כלל חנייה בשעות הערב בכחול-לבן (שימו לב לצד בו אתן חונות. למי שאינם תושבי האזור חנייה מותרת רק בצד שמול החנות). באזור - שלושה חניונים: חניון תת קרקעי צמוד לגינת השרון (מול מועדון לבונטין 7), ושני חניונים נוספים במעלה רחוב לבונטין (בין רחוב ברזילי למקווה ישראל).

   

 • מיקום:
  המגדלור

ספרים הקשורים ל טבעו של הכיף השקת ספרו של דיוויד פוסטר וואלאס

אירועים עתידיים

אירועי עבר