'היום האחרון של פורים'- מפגש יוצרים ומכירת הדפסים

 • שישי 19.02.16
  13:00-15:00

   

  שמחות לארח את יוצרי הרומן הגרפי 'היום האחרון של פורים' למפגש אמנים ומכירת הדפסים.

  יוצרי הספר יוסי וירדן ואסה יחתמו על ספרים (גם בציורים קטנים) וימכרו הדפסים, סימניות וציורים של דימויים מהספר.

   

  יהיה יין טוב וגם משהו מתוק מהמכולת של ששון

  הכניסה חופשית ומומלצת מאוד

   

  על הספר:

  יוסי מעריץ את רמבו וחולם להיות נינג'ה. הוא רוצה להיות גיבור - כמו שהיה אחיו דסה כשנשאר לבדו בשדות הריקים באתיופיה וכמו שהיה אבא שלו בדרך הארוכה לישראל. עכשיו, בנתניה, הדרך היחידה שיוסי מכיר מובילה למכולת של ששון ובחזרה הביתה, אבל הוא נחוש למצוא את הדרך שלו בארץ החדשה שהגיע אליה. לקראת חג הפורים הראשון בחייו הוא מחליט להתחפש לנינג'ה כמו עופר חברו לכיתה, ורק דבר אחד מטריד אותו - מה יעשו ההורים אם ישתמש בכסף של האוכל כדי להיות נינג'ה? 

  הרומן הגרפי 'היום האחרון של פורים' הוא סיפור הגירה ישראלי ואוניברסאלי גם יחד, המספר בהומור וברגישות על הרצון להתמזג בנוף חדש. 

   

  על היוצרים:

  יוסי ואסה הוא שחקן ומחזאי. יצירותיו הוצגו ברחבי הארץ והעולם. ירדן ואסה היא ציירת ואמנית קומיקס, בוגרת San Francisco Art Institute. 

   

  המגדלור נמצא ברחוב לבונטין 1 בתל אביב, פינת אלנבי. ברחוב יש בדרך כלל חנייה בשעות הערב בכחול-לבן (שימו לב לצד בו אתן חונות. למי שאינם תושבי האזור חנייה מותרת רק בצד שמול החנות). באזור - שלושה חניונים: חניון תת קרקעי צמוד לגינת השרון (מול מועדון לבונטין 7), ושני חניונים נוספים במעלה רחוב לבונטין (בין רחוב ברזילי למקווה ישראל).

   
 • מיקום:
  המגדלור
 • מארגן:

  יוסי וירדן ואסה

  המגדלור

 • משתתפים:

  יוסי וירדן ואסה

ספרים הקשורים ל 'היום האחרון של פורים'- מפגש יוצרים ומכירת הדפסים

אירועים עתידיים

אירועי עבר