הזמנות חדשות במשלוח יסופקו לאחר ערב החג. לאיסוף עצמי, ממליצות להגיע לחנות עד יום ראשון בשעה 19:00  
אני רוצה את המוצץ שלי! השקה חגיגית עם מיה מיטב

עם צאת הספר "אני רוצה את המוצץ שלי!" (דני ספרים, 2018), שמחות לארח שעת סיפור חגיגית ויצירה לקטנטנים עם סופרת הילדים מיה מיטב. 

במפגש תקריא מיה את עלילותיו של דני שמתקשה להיפרד מהמוצץ. לאחר מכן נכין יחד עציצי פרידה למוצצים - הילדים מוזמנים להביא מוצץ ו​נשתול אותו ביחד בעציץ מיוחד. 

נחכה ונראה, אולי יצמח שם משהו? 

על הספר:

אמא אמרה: "דני, אתה כבר ילד גדול.

ילדים גדולים כמוך לא צריכים מוצץ".

אבל אני רוצה את המוצץ שלי!

"אני רוצה את המוצץ שלי!" מביא את סיפורו של דני הפעוט שמתקשה להיפרד מהמוצץ. כל בני המשפחה והחברים נחלצים לעזרה בניסיונות שכנוע מקוריים יותר או פחות, אבל שום דבר לא באמת עוזר. עד ש..

"אני רוצה את המוצץ שלי!" הוא ספרה הרביעי של מיה מיטב. ספר הפעוטות שכתבה, "אמא, מה זה עושה?", זכה לאהדה רבה בקרב הילדים/ות ולשבחי הביקורת. גם ספר זה נכתב בהשראת בנה האהוב, אסא, שכבר נפרד מהמוצץ והוא ממש ילד גדול.

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם האיורים המקוריים והססגוניים של ענת פרי-טל, מאיירת, בוגרת המרכז האקדמי

ויצו חיפה בהצטיינות.

מתאים לגילאי: 2-5

הכניסה חופשית ומומלצת מאוד

המגדלור נמצא ברחוב לבונטין 1 בתל אביב, פינת אלנבי. ברחוב יש בדרך כלל חנייה בשעות הערב בכחול-לבן (שימו לב לצד בו אתן חונות. למי שאינם תושבי האזור חנייה מותרת רק בצד שמול החנות). באזור - שלושה חניונים: חניון תת קרקעי צמוד לגינת השרון (מול מועדון לבונטין 7), ושני חניונים נוספים במעלה רחוב לבונטין (בין רחוב ברזילי למקווה ישראל).

16-09-2018 / 17:00 - 18:00
מקווה ישראל 18, תל-אביב-יפו

מידע נוסף

למידע נוסף צרו קשר טלפוני או שלחו מייל

במבצע
אמא, מה זה עושה?

אמא, מה זה עושה?

68 ₪ 48 ₪
תפריט חשבון רשימת המשאלות 0 0 ₪
למעלה